Середа, 23.09.2020, 09:37
Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Нікольська централізована бібліотечна система"

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 48
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотеки району

Структура КЗ "Нікольська ЦБС"
 

Директор КЗ "Нікольська ЦБС": Повєткіна Ірина Юріївна

Нікольська центральна районна бібліотека для дорослих

Нікольська ЦРБ: смт Нікольське, вул. Cвободи, 128. Тел. (06246) 2-14-64

e-mail: volodarsk_cbs_direktor@ukr.net

volod_cbs@mail.ru

niklibrary_cbs_met@ukr.net 

www: volod-library.at.ua   

Директор ЦБС: Повєткіна Ірина Юріївна  

Нікольська  районна  бібліотека для дітей

Нікольська ДРБ: смт Нікольське, вул. Свободи,128

Завідуюча: Чеграхчі Вікторія Вікторівна

Сільські бібліотеки-філії

* Бойовська сільська бібліотека-філія 87030. с. Бойове, вул. Сенатосенко

Завідуюча: Самойленко Людмила Юріївна.  

* Малинівська сільська бібліотека-філія 87062. с. Малинівка, вул. Центральна, 2.

Завідуюча: Мельник Тетяна 

* Зорянська сільська бібліотека-філія 87042. с. Зоря, вул.. Садова, 11-а

Завідуюча: Русакова Ніна Іванівна.

* Тополинська сільська бібліотека-філія 87050. с. Тополине, вул. Шкільна, 5

Завідуюча: Чанаях Олена Семенівна.

* Кальчицька сільська бібліотека-філія 87040. с. Кальчик, пр. Вокзальний, 2

Завідуюча: Колтунова Людмила Анатоліївна.

* Касянівська сільська бібліотека-філія 87030. с. Касянівка, вул. Шкільна

Завідуюча: Танаджи Ліна Анатоліївна.

* Кременівська сільська бібліотека-філія 87031. с. Кременівка, вул. Центральна

Завідуюча: Бордейчук Лейла Григорівна.

* Малоянісольська сільська бібліотека-філія -музей ім. Г. Костоправа

87010. с. Малоянісоль, вул.. Центральна, 48

Завідуюча: Артюх Тіна Анастасівна

* Новокраснівська сільська бібліотека-філія 87022. с. Новокраснівка  

вул.Миру, 42.

Завідуюча: Олейниченко Оксана Олександрівна.

* Республіканська сільська бібліотека-філія 87021. с. Республіка,вул. Центральна, 3.

Завідуюча:  Дригоза Любов Миколаївна.

* Темрюцька сільська бібліотека-філія 87020. с. Темрюк,

вул. Шкільна.

Завідуюча: Зубатова Людмила Григорівна

* Труженська сільська бібліотека-філія 87010. с. Труженка,

вул. Центральна, 44

Бібліотекар: Артюх Тіна Анастасівна

* Федорівська сільська бібліотека-філія. 87024. с. Федорівка,

вул. Центральна.

Бібліотекар: Півенська Лідія Іванівна

*****


День Незалежності у сільських бібліотеках.
День незалежності України – державне свято України, яке відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України».
Вперше День незалежності України був відзначений 16 липня 1991 року. Цього року Україна відзначає 29 річницю незалежності.
Бути українцем – значить пишатися своєю країною. Українці пишаються тим, що будують незалежну державу і духовно «повертаються» у родину народів Європи, виконуючи заповітну мрію багатьох поколінь українських патріотів. Тільки почуття любові й глибокої гордості за Україну разом із твердою вірою в її світле та величне майбутнє, у святість цієї прекрасної землі дає кожному українцеві, незалежно від того, молодий він чи сивий, чи живе він в Україні, чи в інших краях, право стверджувати: це моя країна, мій народ, моя Україна!
З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України 20 серпня у Бойовській сільській бібліотеці «КЗ Нікольська централізована бібліотечна система» представлена книжкова виставка «Незалежна та єдина наша ненька Україна» в рамках місячника популяризації книги. Матеріали книжкової виставки дають змогу відвідувачам побачити минуле і сучасне України, нелегкий процес державотворення, згадати імена та постаті великих українців, котрі в різні часи прославили Україну. А також проведена година історії « Ти моя, Україно, і до тебе я лину».

Напередодні Дня Незалежності України Темрюцька сільська бібліотека КЗ «Нікольська ЦБС» оформила книжкову виставку «Незалежна моя Україна». На виставці представлена література про історію нашої держави.

        День Незалежності України важливий для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі, нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі. Зі святом!

До дня Незалежності України Зорянська сільська бібліотека філія №3 оформила книжкову виставку для дітей "Це моя Україна - це моя Батьківщина". Ця книжкова виставка запрошує читачів у подорож по рідній землі.

День прапору.

Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора, свято всіх поколінь українців. Саме ж свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми «Про День Державного Прапора України» від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до держаних символів України. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність,самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю
наших людей  від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття
національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. Державний Прапор – як символ свободи, єднання та
слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Зорянська сільська бібліотека філія№3 «Нікольської ЦБС» вітає з днем Державного прапора України! Злагоди всім нам та віри у нашу Батьківщину!  https://www.youtube.com/watch?v=KZOay17oBYYЛітературна галявина

Безмежна роль книги в житті людини. І це дійсно так. З дитячих років книжка допомагає зрозуміти світ. Книга – мудрий друг і порадник, вона розповідає нам про подорожі, пригоди, чудеса, навколишній світ. В ній зібрана мудрість всього людства, яка дійшла до наших часів і передавалася із покоління в покоління.

Щоб викликати більший інтерес дошкільників до книги, яка неодмінно повинна стати другом чи порадником, Бойовська сільська бібліотека «КЗ Нікольська централізована бібліотечна система» навідала діток дитячого садочку « Сонечко», та порадувала добіркою книжок « Літературна галявина». У віці дошкільника дитина звертає увагу не стільки на зміст видань, як на малюнки, розмір і кольори книг, тож діти були зацікавлені яскравими, кольоровими виданнями з фонду бібліотеки.

  


Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

  Щороку 30 липня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції від 18 грудня 2013 року. Як зазначають в ООН, торгівля людьми є серйозним злочином і грубим порушенням прав людини. Щороку тисячі чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми як у себе вдома, так і за кордоном. "Біле рабство", " торгівля  людьми", "контрабанда людьми" та інші назви  має цей злочин.

            Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів. Отже, боротьба із цим злочином, порушенням прав людини в сучасному світі вимагає об'єднання зусиль міжнародної спільноти та громадськості кожної країни.

У сільських бібліотеках пройшли інформаційні заходи щодо Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми:

 - ілюстрована виставка «Цінність людського життя» у  Кременівській с/б;

- інформаційна викладка «Торгівля людьми – це тяжкий злочин» у Бойовській с/б;

- міні інтерв’ю «Що таке торгівля людьми?» у  Малоянисольській с/б;

- інформаційна он-лайн сторінка «Третє тисячоліття – рабство існує» у Республіканській сільській бібліотеці.

         Республіканська сільська бібліотека організувала онлайн сторінку у мережі Facebook:

Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. Водночас, це не лише злочин, але важкий гріх. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

Міжнародна торгівля людьми залишається гострою соціальною проблемою багатьох країн світу. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. З 1991 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми (за даними дослідження МОМ), що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Торгівля людьми є занадто прибутковим нелегальним бізнесом. Тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини та власного збагачення, наживи.

В нашій країні останнім часом спостерігається тенденція втягнення українців в торгівлю людьми саме шляхом використання сучасних технологій. Якщо до 1991 року (Незалежності України) торгівля людьми вважалася, лише як торгівля з метою сексуальної експлуатації жінок, то наразі постраждалими є як чоловіки, жінки так і діти.

Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Посилання:https://zik.ua/news/2019/07/30/30_lypnya__vsesvitniy_den_borotby_z_torgivleyu_lyudmy_1615835


День  хрещення  Київської  Русі – України

    

   Щороку, 28 липня  весь  християнський  світ  відзначає  православне  свято - День  хрещення  Київської  Русі – України.  Державна  пам'ятна  дата  в Україні святкується у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.

Це дуже важливе церковне свято для нашої країни, а особливо для віруючих людей. Як відомо, хрещення Русі відбулося, коли князь Володимир поставив перед собою мету об’єднати землі, централізувати владу, і для того необхідна була зміна світогляду. Так як язичництво з його ідолами і жертвопринесеннями не зовсім підходило державним планам князя.

В 988 році князь Володимир прийняв нову віру  і  повернувся  до  Києва, щоб охрестити  весь  свій  народ. Як вважав Володимир, прилучення до християнської віри стане поштовхом для розвитку культури, освіти, виховання високої моралі, поліпшення матеріального добробуту. Хрещення  мало не лише історичне значення - воно  насамперед  духовно та культурно поєднало наш народ з європейським світом і таким чином стало важливою віхою в розвитку  української  державності. 

 Малинівська сільська бібліотека КЗ "Нікольська централізована  бібліотечна система" підготувала перегляд літератури, Темрюцька сільська бібліотека оформила книжкову виставку "Великий дар - Хрещення", у Зорянській сільській бібліотеці тематична поличка "Хрещення Русі - відгомін далеких подій", присвячені цієї визначної події.

День українських миротворців

          Зорянська сільська бібліотека КЗ «Нікольська ЦБС» повідомляє:

15 липня в Україні відзначають День українських миротворців. Це свято встановлено постановою Верховної Ради України від 21 травня 2013 року. Саме цього дня у 1992 році з місії у Боснії розпочалася участь українських військових в операціях з підтримання миру і безпеки, які під егідою ООН, ОБСЕ, НАТО і ЄС проводяться в гарячих регіонах планети.

За ці роки понад 44 тисячі українських військовослужбовців взяли участь у міжнародних миротворчих операціях у різних регіонах планети.

Попри продовження бойових дій на Сході нашої держави, Україна й надалі дотримується міжнародних зобов’язань щодо до участі в миротворчих операціях ООН.

Сьогодні Україна залишається однією з провідних країн в Європі за чисельністю миротворців,які спрямовуються до складу місій під егідою ООН. Це зміцнює імідж держави на міжнародній арені і доводить високий авторитет Збройних сил України за її межами.

Зорянська сільська бібліотека філія №3 КЗ «Нікольської ЦБС» щиро вітає миротворців з цим святом. Бажаємо їм завжди високого професіоналізму, успішного виконання миротворчих місій, міцного здоров’я та мирного неба!

https://www.youtube.com/watch?v=35MX5DY8sOg


Тиждень сімейного читання.

У Новокраснівській сільській бібліотеці КЗ "Нікольська централізована бібліотечна система  пройшов "Тиждень сімейного читання" . Як що ви бажаєте, щоб ваша дитина всебічно розвивалася, пізнавала світ, відчувала духовну єдність з родиною, мала інтерес до життя, до книги – читайте! А ще краще – читайте разом!

Якщо донедавна книга була для людини основним джерелом інформації, а читання – популярним способом проведення дозвілля, то тепер у них з’явилися могутні суперники – телебачення та Інтернет. Нині багато хто вважає читання «зайвим марнуванням часу», віддаючи перевагу екранізованим версіям творів. Багато батьків і вчителів незадоволені тим, що їхні діти не люблять читати. Але змусити дитину читати неможливо, книгою потрібно зацікавити. Книга повинна прийти до дитини у відповідному віці, інакше дружба з нею може й не відбутися. Прищеплення дітям інтересу до читання, констатує наука, на 90% залежить від батьків. Тому завдання бібліотек – відродження сімейного читання. Головна відмінність сімейного читання від інших його видів – класного і позакласного – полягає в тому, що батьки, читаючи своїй дитині книгу, починають по справжньому займатися її духовним розвитком, формуванням її особистості. Сімейне читання – це не просто читання дітям. Традиції такого спільного читання благодатно впливають на всю родину, воно передбачає духовне спілкування сім’ї, зміцнення духовних зв’язків. Ось чому важливо правильно організувати дитяче читання. Направити його так, щоб дитина не розгубилася у книжковому морі, щоб спілкування з книгами стало звичним, і, що найважливіше, приємним та улюбленим заняттям. Реалізація цього завдання можлива за умови спільної діяльності бібліотеки і сім’ї.

 Наша бібліотека постійно шукає шляхи до співпраці з родинами, сприяє постійному вдосконаленню виховних можливостей батьків, намагається допомогти батькам оволодівати навичками сімейного читання, усвідомлювати його значення. Відтак тиждень пройшов дуже вдало. Найактивн

Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту